Schody

Známka elegance a pohodlí...

Estetické a komfortní schody jsou vrcholným prvkem k ozvláštnění vašeho bazénu.
Uživatelsky příjemný, oceňovaný celou rodinou, zjednodušuje přístup do bazénu a dělá jej bezpečnějším, doporučovaný obzvláště pro nejmenší a pro seniory.

Jejich výroba probíhá v našem závodě (kromě typu Orbis) za použití materiálů prvotřídní kvality a před komerčním využitím jsou systematicky kontrolovány a testovány.

Schody Enjoy

Schody EnjoySchody EnjoySchody Enjoy

Šířka: 2,50 m

Určené pro řadu bazénů Elsa

Schody Enjoy byly navrženy speciálně pro model Elsa a vyznačují se elegantním a nadčasovým designem. Jejich komfortní a zároveň velkorysý rozměr poskytuje skutečné pohodlí v bazénu, aniž by byl jakkoli omezen prostor určený k plavání.

Šířka: 2,96 m

Je k dispozici výhradně u typů ze současné modelové řady: Cléa, Luna, Eva, Emma a Lola.

Vstupní schody Pacio jsou nedílnou součástí bazénu a umožňují získat více místa kolem bazénu. Bazén a schody tvoří jedinečný a nedělitelný celek.

Schody Inside

Schody InsideSchody InsideSchody Inside
Inside schodiště - je to novinka firmy Bazény Waterair v rámci výběru vnitřního schodiště. Určené pro řadu bazénů Sára.  Inside schodiště je kombinací moderního designu a ergonomie. Jeho umístění v rohu bazénu, umožňuje využití celé délky bazénu k plavání a zároveň bezpečný a pohodlný vstup do bazénu.
- 2 barevné varianty : Granit béžové a Granit šedé
- možné vybavení : masážní balneo tryska a Escalight ( 3 led bodová světýlka, která schodiště nasvítí a umožní přehlednější vstup do bazénu)

Šířka: 1,17 m

Schodiště pro bazény Orbis je novinkou produktové řady schodišť Piscines Waterair. Díky svému vytříbenému a modernímu designu se snadno integruje do všech tvarů bazénů.

Schody Paso

Schody PasoSchody PasoSchody Paso

Šířka: 1,60 m

Malá šířka schodů Paso umožňuje jejich snadné použití do různých konfigurací bazénů. Druhý schod je navržen speciálně pro vaše pohodlné posezení.

Existuje bílá a granitová úprava.

Schody Roman

Schody RomanSchody RomanSchody Roman
Šířka: 2,60 m

Schody Roman jsou elegantní a prostorné a nabízejí skutečný prostor pro relaxaci. Existuje bílá nebo granitová úprava. Schody Roman mohou být také vybaveny rotační balneo tryskou.

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna