Bazén, Lola, 3,75m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane Bazén, Lola, 3,75m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane Bazén, Lola, 3,75m x 2,96m, escalier Pacio, liner Marbella

Bazén Lola

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Lola
Rozměry : 3,75m x 2,96m
Schody : Pacio
Fólie : Toscane
Mini

Bazén LolaLola

Elegantní a moderní bazén Lola mini nabízí ideální velikost, která se přizpůsobí všem exteriérům, dokonce i nejomezenějším prostorům. Jeho čtvercový tvar, zjemněný zaoblenými rohy, z něj činí ideální prostor k relaxaci a chvil pohody.

Rozměry

Rozměry bazénu Lola, 3,75 m x 2,96 m, jsou dokonalé pro ty, kdo si přejí bazén ve vlastní zahradě, ale mají k dispozici jen velmi malý prostor. Opravdový bazén pro zábavu, mini bazén Lola, nabízí plochu pro relaxaci 9 m2.

Sériová vybavení

Bazén Lola mini se dodává s bohatým sériovým vybavením, které lze individuálně upravit podle vašich požadavků; ploché dno o hloubce 1,20 m, fólie nabízená ve škále šedé, mátové, toscane nebo azurově modré, vstupní schodiště Pacio, které ladí s tvary vašeho bazénu, a tři nabízené filtrační systémy, kartušový, pískový či kompaktní.

Volitelné možnosti pohodlí

V zájmu skloubení malého bazénu s maximálním pohodlím můžete bazén Lola opatřit obrubami Stones a barevným nebo led osvětlením. Užijte si nádherného pohledu na váš bazén za soumraku. V zájmu většího pohodlí, estetiky vašeho bazénu a pro zajištění optimální bezpečnosti lze typu Lola přizpůsobit plachty, bezpečnostní zábrany i alarmy.

Plusy

Jeho rozloha menší než 10 m2 nevyžaduje žádné ohlášení stavby a činí z něj moderní bazén upravitelný bez ohledu na rozvržení a velikost vaší zahrady.

Lola je mini bazén, což vám však nebrání v tom, abyste si ho individuálně upravili podle vlastních požadavků.

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna