Bazén, Olivia Mini, 4,23m x 2,37m, escalier Échelle, liner Toscane Bazén, Olivia Mini, 4,23m x 2,37m, escalier Échelle, liner Toscane

Bazén Olivia Mini

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Olivia Mini 237
Rozměry : 4,23m x 2,37m
Schody : Échelle
Fólie : Toscane
Mini

Bazén Olivia MiniOlivia Mini

Chcete si pořídit na zahradě bazén, ale chybí vám místo? Nový model Olivia Mini doplňuje nabídku mini bazénů od společnosti Piscines Waterair. Tento model je praktický a estetický, dokonale se hodí do malých prostor. 

Malý svými rozměry, to však nebrání Olivia Mini splnit všechna vaše očekávání, pokud jde o hru a odpočinek!

Rozměry 

Bazén Olivia Mini se svou délkou od 3,30 do 4,23 metrů se skvěle vejde do jakékoliv zahrady, i té nejmenší. Ploché dno o hloubce 1,20 m umožňuje malým i velkým užít si dostatek zábavy a zároveň dosáhnout na dno. 

Sériové vybavení 

Bazén Olivia Mini je navržen s toskánským, azurovým, šedým nebo mátovým obkladem. Vyberte si styl, který bude příznačný pro váš bazén.

Možnosti komfortu 

Pro optimalizaci komfortu si můžete vybrat z volitelného vybavení. Schůdky Orbis na příklad nabízejí snadný a bezpečný přístup do bazénu. Pro dokonalý vzhled si můžete zvolit obrubně Stone. Jsou protiskluzové, odolné a estetické a vytvářejí dokonalé spojení mezi bazénem a zahradou. Pro pohodlné večerní plavání můžete přidat LED projektory. 

Výhody 

Oválné tvary umožňují:

- příjemný a pohodlný pohyb okolo bazénu
- snadnější údržbu
- snadné přikrytí

S bazénem Olivia Mini si můžete dovolit bazén i tam, kde by vám to připadalo nemožné!

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna