Bazén, Sara Mini, 3,88m x 2,71m, escalier Inside, liner Menthe Bazén, Sara Mini, 3,88m x 2,71m, escalier Inside, liner Menthe Bazén, Sara Mini, 3,88m x 2,71m, escalier Inside, liner Menthe

Bazén Sara Mini

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Sara Mini 03
Rozměry : 3,88m x 2,71m
Schody : Inside
Fólie : Menthe
Mini

Bazén Sara MiniSara Mini

Sníte o bazénu na zahradě, ale máte příliš malý prostor? Objevte nový model malého bazénu Waterair Sara Mini malých rozměrů, ideální pro maximum odpočinku na minimálním prostoru. Praktický a designový. Tento model se přizpůsobí omezením vaší zahrady a je možné jej doplnit řadou doplňků, které ho přizpůsobí vašim potřebám.

Rozměry

Bazén Sara Mini je koncipován tak, aby se snadno začlenil do malé zahrady. Na délku měří 3,88 m a na šířku 2,71 m, je ideální pro osvěžení za krásného počasí i pro odpočinek. Tento model je vybaven plochým dnem o hloubce 1,20 m.

Sériové vybavení

Bazén Sara Mini je dostupný s obkladem dle vašeho výběru: toskánský, azurový, šedý nebo mátový. Integrované schůdky Inside vám umožní využít prostor na maximum, čímž vznikne dostatek prostoru pro koupání a maximální odpočinek. 

Pokud jde o filtrační systém, máte na výběr:

- Kazetová filtrace

- Písková filtrace

- Filwat compact System

Náš poradce Piscines Waterair vám pomůže vybrat filtrační systém uzpůsobený vašim potřebám.

Možnosti komfortu

Existuje několik možností, jak si můžete doplnit svůj vysněný bazén. Můžete si například vybrat obrubně Stone na vybavení okrajů bazénu. Moderní design a nebělená barva dodají vašemu odpočinkovému místu dotek elegance.

Rozmístěte LED projektory s bílým nebo barevným světlem a užijte si svůj Mini bazén i večer. Vybavte schůdky balneo tryskami nebo osvětlením Escalight pro zdokonalení designu vašeho bazénu.

Výhody

Je praktický pro osvěžení a odpočinek díky malým rozměrům a jeho délka o rozměrech více než 3,5 metrů umožňuje použít plavací gumu pro lepší kondici.

Ideální pro odpočinek a uzpůsobený malým prostorům: bazén Sara Mini má vše pro to, aby si vás získal!

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna