Bazén, Barbara, 8,88m x 4,23m, escalier Roman, liner Turquoise Bazén, Barbara, 10,40m x 4,80m, escalier Roman, liner Marbella Bazén, Barbara, 7,95m x 4,23m, escalier Roman, liner Turquoise Bazén, Barbara, 7,95m x 4,23m, escalier Roman, liner Turquoise Bazén, Barbara, 8,88m x 4,23m, escalier Roman, liner Marbré Gris Bazén, Barbara, 7,95m x 4,23m, escalier Paso, liner Gris Bazén, Barbara, 7,95m x 4,23m, escalier Paso, liner Gris Bazén, Barbara, 7,02m x 3,76m, escalier Paso, liner Turquoise Bazén, Barbara, 7,95m x 4,23m, escalier Roman, liner Toscane Bazén, Barbara, 7,95m x 4,23m, escalier Roman, liner Turquoise Bazén, Barbara, 7,95m x 4,23m, escalier Échelle, liner Turquoise

Bazén Barbara

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Barbara 09
Rozměry : 8,88m x 4,23m
Schody : Roman
Fólie : Turquoise
Obdélník

Bazén BarbaraBarbara

Tento klasický a zároveň elegantní obdélníkový bazén se dokonale začlení do vaší zahrady a dodá kromě estetiky i špetku přátelské atmosféry. Po celé léto budete moci s rodinou či s přáteli užívat příjemného volnočasového prostoru, který vám dodá pocit, že jste na dovolené, aniž byste odjeli z domova.

Zaoblené rohy bazénu Barbara poskytují opravdu snadnou údržbu díky velmi plynulé cirkulaci vody. Důvod velikosti pro ty, kdo si přejí využít doby koupání na maximum!

Rozměry

Aby vyhovoval vašim požadavkům a velikosti zahrady, je bazén Barbara dostupný v několika rozměrech. Nejmenší bazén měří 6,09 metru na délku a 3,76 metru na šířku, což znamená celkovou plochu 28 m². Rozměry největšího typu jsou 11 X 5,45 metru, což znamená celkovou plochu 43 m²; což milovníky plavání jistě uspokojí. K dispozici je i více středních rozměrů i větší typy na vyžádání.

Sériová vybavení

Tento bazén se dodává s četným vybavením: širokým výběrem barev fólie, plochým či zakřiveným dnem či mini prohlubní podle vašich požadavků na koupání a klasickým systémem kartušovým či pískovým filtračním systémem.

Volitelné možnosti pohodlí

Všechny bazény Waterair lze individuálně upravit, aby si každý zákazník mohl vytvořit bazén, který se mu podobá a odpovídá jeho požadavkům. Protiskluzové obruby v designu STONE, reflektory, kryt: přidejte si k vašemu bazénu Barbara prvky podle vlastního výběru. Pokud jde o bezpečnost, můžete si zvolit alarm, zábranu nebo kryt. 

Plusy

Bazén Barbara Waterair byl oceněn Trophée d’Argent, u příležitosti Trophées de la piscine 2013. Tento tvar podobající se obdélníku se snadno přikrývá a zároveň má výhody plynulých tvarů.

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna