Bazén, Sara, 8,29m x 3,64m, escalier Inside, liner Toscane Bazén, Sara, 8,29m x 3,64m, escalier Inside, liner Toscane Bazén, Sara, 8,29m x 3,64m, escalier Inside, liner Gris Bazén, Sara, 9,22m x 4,10m, escalier Inside, liner Azur Bazén, Sara, 9,22m x 4,10m, escalier Inside, liner Toscane Bazén, Sara, 9,22m x 4,10m, escalier Inside, liner Azur Bazén, Sara, 8,29m x 3,64m, escalier Inside, liner Gris Bazén, Sara, 8,29m x 3,64m, escalier Inside, liner Gris Bazén, Sara, 8,29m x 3,64m, escalier Inside, liner Toscane

Bazén Sara

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Sara 08
Rozměry : 8,29m x 3,64m
Schody : Inside
Fólie : Toscane
Obdélník

Bazén SaraSara

Obdélníkový bazén Sara okouzlí svými elegantními a harmonickými liniemi. Jeho tvar, zjemněný zaoblenými rohy, mu umožňuje najít své místo v každém typu prostředí, ať vykazují klasickou, moderní či exotičtější estetiku. 

Tento prostorný obdélníkový bazén umožňuje spojit relaxační koupel, vodní hry a plavání a přizpůsobí se vašemu vkusu a specifikům vašeho pozemku díky mnoha volitelným možnostem: vytvořte si volnočasový prostor, který se vám podobá!

 

Rozměry

Rozměry bazénu Sara se nabízí v několika velikostech a plocha ke koupání se pohybuje od 15,5 m2 do 46 m2; to vám umožní pořádné délky i optimální pohodlí ke hrám.

Sériová vybavení

Se zabudovaným schodištěm Inside je délka plavání volná, aby bylo možno naplno využít dostupného prostoru.

Mnoho sériového vybavení vám umožní svůj bazén Sara individuálně upravit, počínaje fólií, která je dostupná v několika barvách. Zvolte si rovněž profil dna odpovídající vašemu použití, mezi plochým, zakřiveným, mini-prohlubní či velkou vanou (volitelné příslušenství). Co se týče údržby, zvolte mezi filtračními systémy vhodnými pro váš bazén a odpovídajícími vašim potřebám (umístění, technika).

Volitelné možnosti pohodlí

Pro vytvoření ideálního volnočasového prostoru lze k vašemu bazénu Sara přidat spoustu volitelných možností. Například máte možnost přidat k vašemu zabudovanému schodišti Inside otočnou trysku pro balneoterapii, abyste si mohli mezi dvěma koupelemi dovolit zenové okamžiky. Rovněž je lze opatřit světelnými body LED, které spolu s reflektorem LED zkrášlí váš bazén a umožní vám prodloužit si koupel pozdě večer. 

Doplňující filtrační systémy, volitelné barvy fólie a designové protiskluzové obruby doplňují nabídku volitelných možností. 

Zabezpečte svůj bazén díky různým typům alarmů, zábran a krytů.

Plusy

Mírně zaoblené rohy umožňují využít dokonalé hydrauličnosti. Voda cirkuluje plynule, filtrace je optimálně navržena a údržba bazénu je snazší. Celkem vzato, více koupání a relaxace na obzoru!

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna