Bazén, Elsa, 8,50m x 3,85m, escalier Enjoy, liner Toscane Bazén, Elsa, 8,64m x 4,15m, escalier Enjoy, liner Gris Bazén, Elsa, 12,01m x 3,57m, escalier Enjoy, liner Gris

Bazén Elsa

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Elsa 8-385
Rozměry : 8,50m x 3,85m
Schody : Enjoy
Fólie : Toscane
Oválný

Bazén ElsaElsa

Objevte bazénovou sadu Elsa, která vás okouzlí svým nadčasovým designem.

Tento bazén se vyznačuje svým dlouhým a čistým tvarem v zájmu snadné cirkulace kolem bazénu. Tento trendy bazén se díky jemným křivkám harmonicky začlení do vaší zahrady. Je to rodinný bazén par excellence, který odpovídá všem požadavkům a použitím.

Rozměry

Tento oválný bazén je k dispozici v 8 položkách, od 6,43 do 12,01 m na délku a od 3,57 do 4,15 m na šířku. Bazén Elsa je vybaven schodištěm Enjoy, které jsou pohodlné s místy k sezení a velkorysý díky svému tvaru. Lze je umístit podle vašeho výběru do jednoho ze čtyř zaoblení bazénu.a Tento bazén také vyhovuje jak sportovcům, tak milovníkům vodních her.

Plusy

Typ Elsa je vybaven úplně novým schodištěm Enjoy, které dodá originální a estetický nádech. Toto protiskluzové schodiště se snaží být i praktické: začlení se přímo do bazénu, do rohu dle vaší volby, a uvolní prostor pro krásný plavecký koridor.

Volitelné možnosti pohodlí

Schodiště vašeho bazénu Elsa lze vybavit tryskami pro balneoterapii pro významný nádech pohody. Zvolte si i bodovky LED Escalight, které osvětlí váš bazén a vytvoří jedinečnou atmosféru pro vaše letní večery.

Sériová vybavení

Zvolte odstín vaší fólie z několika barev: azurově modré, mátové, toscane, šedé… nabízí se široký výběr odstínů, abyste si mohli vytvořit bazén, který se vám podobá. Zvolte si dno o hloubce 1,20 m či 1,50 m, mini-prohlubeň či velkou vanu a vytvořte z vašeho bazénu místo, které se vám podobá.

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna