Bazén, Olivia, 5,16m x 2,37m, escalier Échelle, liner Toscane Bazén, Olivia, 5,16m x 2,37m, escalier Échelle, liner Toscane Bazén, Olivia, 5,16m x 2,37m, escalier Échelle, liner Toscane Bazén, Olivia, 6,68m x 2,96m, escalier Échelle, liner Blanc Bazén, Olivia, 6,68m x 2,96m, escalier Échelle, liner Blanc Bazén, Olivia, 7,87m x 4,15m, escalier Roman, liner Marbré Gris Bazén, Olivia, 5,75m x 2,96m, escalier Paso, liner Gris Bazén, Olivia, 5,75m x 2,96m, escalier Paso, liner Gris Bazén, Olivia, 7,87m x 4,15m, escalier Roman, liner Marbré Gris Bazén, Olivia, 8,80m x 4,15m, escalier Échelle, liner Toscane

Bazén Olivia

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Olivia 0V1 - 237
Rozměry : 5,16m x 2,37m
Schody : Échelle
Fólie : Toscane
Oválný

Bazén OliviaOlivia

Sníte o instalaci bazénu do vaší zahrady, ale máte strach, že máte málo místa? Zvolte si bazén Olivia, praktický a estetický zároveň! Díky svému oválnému tvaru se přizpůsobí každému terénu. Jako skutečná přidaná hodnota pro váš exteriér poskytne tento bazén s klasickou linií celé rodině chvíle hry i relaxace. Jeho optimální prostorové rozměry zachovají délku plavání.

Rozměry

Možnosti bazénu Olivia jsou téměř nekonečné. Jeho délka, od 4,23 m do 10,33 m, se úměrně přizpůsobuje jeho šířce, od 2,37 m do 4,75 m (další rozměry na vyžádání). Jeho adaptabilní rozměry umožňují jeho splynutí s jakýmkoli prostředím podle prostoru, který mu chcete vyhradit. Váš oválný bazén může rovněž zaujmout tvar plaveckého koridoru pro největší sportovce, s rozměry 11,95 m x 3,57 m.

Sériová vybavení

Fólie mátová, azurově modrá, šedá, toscane, vy se rozhodněte ohledně stylu vašeho bazénu. Vyberte si mezi plochým dnem 1,20 m či 1,50 m, zakřiveným dnem, mini-prohlubní nebo velkou vanou, podle rodinného či sportovnějšího použití vašeho oválného bazénu.

Volitelné možnosti pohodlí

Bazén Olivia disponuje mnoha volitelnými možnostmi vybavení. Schodiště Orbis, Paso či Roman podle požadovaného tvaru a šířky.

Obruby vašeho bazénu lze rovněž individuálně upravit: obruby Stone váš bazén zušlechtí svým moderním designem. Jelikož jsou protiskluzové a pevné, zajistí větší bezpečnost okrajů vašeho bazénu. Myslete i na alarmy, zábrany a zastřešení pro ochranu vašeho bazénu.

Plusy

Tento oválný bazén se snadno přikryje krytem nebo jednoduchou plachtou. Tyto zaoblené okraje zaručují příjemný a pohodlný pohyb kolem bazénu. Pro ty sportovnější z vás se může typ Olivia upravit na plavecký koridor. 

Ať malý či velký, oválná bazén Olivia se individuálně upraví podle přání, aby odpovídal všem vašim požadavkům.

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna