Bazén, Emma, 7,24m x 4,15m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane Bazén, Emma, escalier Pacio, liner Toscane Bazén, Emma, 7,24m x 4,15m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane Bazén, Emma, 8,17m x 4,15m x 2,96m, escalier Pacio, liner Gris Bazén, Emma, 8,17m x 4,15m x 2,96m, escalier Pacio, liner Gris

Bazén Emma

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Emma 1-415
Rozměry : 7,24m x 4,15m x 2,96m
Schody : Pacio
Fólie : Toscane
Plynulý tvar

Bazén EmmaEmma

Bazén Emma plynulého tvaru nabízí ideální velikost pro ty, kdo si přejí spojit prostor pro relaxaci a hry a zároveň mít dostatečnou délku pro plavání. Jeho jedinečný tvar mu dodává elegantní estetiku a dokonale se začlení do všech typů zahrad.

Rozměry

Dvě velikosti tohoto bazénu se značnými rozměry: první, 7,24 x 4,15 x 2,96 m, má plochu 22 m2, druhý, 8,17 x 4,15 x 2,96 m , má prostor 25 m2. Bazén ideální velikosti, aby se člověk oddal jak sladkému nicnedělání, tak sportovnějším aktivitám.

Sériová vybavení

Bazén Emma zkrášluje mnoho sériového vybavení. Zvolte podle vlastních požadavků fólii mátovou, azurově modrou, šedou nebo toscane. Vstupní schodiště Pacio bude ladit s plynulými tvary tohoto bazénu a různá nabízená dna, ploché, zakřivené či mini prohlubeň, budou odpovídat tomu, jak chcete bazén používat (prostor pro hry, prostor pro potápění, atd.). Pro optimální údržbu vašeho bazénu vám společnost Piscines Waterair nabízí 3 druhy filtrací kompatibilních s typem Emma: filtraci kartušovou, pískovou či kompaktní.

Volitelné možnosti pohodlí

Volitelná barva fólie, 3 další filtrační systémy, Locaroc, Locatec a Locatec Premium, obruby a bílé či barevné reflektory LED budou moci zkrášlit váš bazén. V zájmu optimální bezpečnosti jsou k tomuto designovému typu přizpůsobitelné zábrany, a alarmy.

Plusy

Jedinečná estetika zvýrazněná zaoblenými tvary, které prodlužují schodiště, a možnost užívat různých oblastí v témže bazénu; hry, relaxace a koupání. Bazén Emma je dokonalou syntézou originality a elegance.

Díky svému plynulému tvaru spojuje relaxaci a radost z vody. Je na vás, jak si ho individuálně upravíte podle vlastních přání.

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna