Bazén, Luna, 6,54m x 2,96m, escalier Pacio, liner Gris Bazén, Luna, 6,54m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane Bazén, Luna, 7,54m x 2,96m, escalier Pacio, liner Toscane

Bazén Luna

Vlastnosti bazénu

Typ bazénu : Luna 2-296
Rozměry : 6,54m x 2,96m
Schody : Pacio
Fólie : Gris
Plynulý tvar

Bazén LunaLuna

Bazén Luna, jednoduchý a moderní, se přizpůsobí všem exteriérům. Je to bazén plynulého tvaru, který díky schodišti Pacio nabízí příjemný prostor pro relaxaci. Rovněž je to ideální bazén pro hry či udržování se ve formě!

Rozměry

Rozměry tohoto bazénu plynulého tvaru nabízejí ideální kompromis rodinám, které si přejí užívat si opravdového prostoru pro hry i na omezené rozloze. Bazén má dvě velikosti se šířkou 2,96 m a délkou 6,54 m nebo 7,47 m na výběr, což znamená plochu 18 či 21 m2. Pojme tak celou rodinu při optimálním pohodlí.

Sériová vybavení

Váš bazén lze individuálně upravit velkým množstvím vybavení pro maximální zvýšení vašeho pohodlí. Barva vašeho bazénu se přizpůsobí veškerým vašim požadavkům; fólie mátová, azurově modrá, šedá či toscane, je na vás, co si vyberete! Moderní obruby Stone doplní váš bazén snů. A konečně si zvolte dno, které vám vyhovuje: ploché, zakřivené, s mini-prohlubní či velkou vanu, pro sportovní či rodinné použití, všechno je možné s vaším bazénem Waterair.

Volitelné možnosti pohodlí

Bazén Luna se zabudovaným schodištěm Pacio nabízí značnou úsporu místa kolem bazénu. K zabezpečení vašeho bazénu je rovněž k dispozici celá řada zábran a alarmů a široký výběr krytů zachován příjemnou teplotu bazénu, abyste ho mohli využívat před létem i po něm. Ke zdůraznění plynulého tvaru bazénu využijte světelných bodů a/nebo si dopřejte zahradní salon pro příjemné večery po celé léto.

Plusy

Bazén Luna se snadno překryje krytem nebo plachtou díky svému tvaru, který jí poskytuje i veškeré výhody schodiště Pacio.

Bazén Luna plynulého tvaru lze individuálně upravit, aby odpovídal veškerým vašim požadavkům.

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna