Filtrace

Vyberte filtrační systém přizpůsobený vašemu bazénu.
Úcta k vodě a ohleduplný vztah k životnímu prostředí je pro společnost Piscine Waterair prioritní. Věděli jste, že dobře udržovaný bazén se nikdy nevypouští? Z tohoto důvodu je důležité vybrat si dobrou filtraci a doplnit ji kvalitními prostředky pro údržbu bazénu: tak získáte záruku zdravotně nezávadné průzračně čisté vody a především nízké spotřeby.
Multifunkční a vývojová technická jednotka

Exkluzívní koncepce Piscines WATERAIR, Locatec® je multifunkční industrializovaná technická jednotka, estetická a praktická, která pro vás zajišťuje komfort optimálního použití.

Locatec® Premium

Locatec® PremiumLocatec® PremiumLocatec® Premium

Multifunkční a vývojová technická jednotka

Locatec® Premium má veškeré přednosti systému Locatec®, ale je v něm zabudováno ještě více komfortního příslušenství. Ve sprchové vaničce je rošt, který působí elegantním a příjemným dojmem přírodního dřeva.
Locatec® Premium je vybaven kaskádovou vpustí a lze jej doplnit zařízením na elektrolýzu soli.

Filwat Compact System®, založený firmou Piscines WATERAIR a certifikovaný TÜV (N°R60022656) je vyhrazen pro bazény o ploše menší než 35m2 (kromě hlubokého dna).

Společnost vám nabízí také klasické kartušové filtry, které se instalují do technického prostoru v blízkosti bazénu nebo do podzemních prostor pod domem.

Systém pískové filtrace stejně jako kartušové filtry se instaluje jednoduše v technické jednotce v blízkosti bazénu nebo v prostorách pod domem.
Předmontovaný filtrační systém

Inteligentní technická jednotka pro malé a střední bazény, která je plně předmontovaná ve výrobním závodě, je praktická a snadno se instaluje.

Požádejte o katalog ZDARMA

Všechna políčka musí být vyplněna